Strzelec sportowy, instruktor, redaktor w STRZELNICA.TV oraz organizator wielu imprez strzeleckich!

Podchodzę do strzelectwa metodycznie i analizuje każdą porażkę oraz sukces, co przekłada się na ciągły rozwój mojej sportowej strony. Moi kursanci zawsze mówią o mnie, że zarażam pasją ale również mam dużo cierpliwości i potrafię celnie wytłumaczyć każdy element treningu. Najważniejsze jednak w strzelectwie jest dla mnie bezpieczeństwo i dobre samopoczucie na osi.

Moją drugą natura to potrzeba ciągłego tworzenia. W przerwie miedzy strzelaniem planuje kolejne eventy, kolejne projekty, kolejne zawody. Nie uznaje ciszy twórczej i projektowej dlatego również prowadzę odcinki STRZELNICA.TV EXTRA na kanale yt Michała Kwiatkowskiego.

 

Moje doświadczenie

Założyciel i twórca strzelnicy i projektu BLACK ARMA

Organizator zawodów i eventów dynamicznych (łącznie 13 w 2021 roku)

Współpomysłodawca wydarzenia STRZLEJ Z STRZELNICA.TV

Na zawodach IPSC zajmuje miejsca w pierwszej 10

I Miejsce podczas zawodów 3Gunowych – PODLASKA LIGA MULTIGUN IRON VOL 2

Strzelec sportowy z krwi i kości. V-ce Mistrz Polski IPSC w klasie Production Optics oraz V-ce Mistrz Polski PiRO w klasach Standard i Kompakt. Mario ma również wiele złotych i srebrnych medali z zawodów mniejszej rangi niż mistrzostwa. Od kilku lat trenuje oraz szkoli zwłaszcza w kontekście IPSC oraz PIRO. Mariusz ma duże doświadczenie również w elaboracji amunicji dedykowanej do działań sportowych. Aktualnie Mario trenuje do klasy jednej z trudniejszych klas jaką jest OPEN. Mariusz bierze udział również w zawodach 3GUN oraz taktyczno- praktycznych.

Więcej informacji znajdziecie na jego profilu FB 

Blackcreed © 2022. All rights reserved.

AncoraThemes © 2022. All rights reserved.